© 2019 by Little Ray. Proudly created with love

Привіт! Рада вітати Тебе на сайті магазину для дбайливих батьків Біля Серця.

Бути батьками зовсім не просто, хоч би як би кольорово не розмальовували рекламні брошури цей процес.

Нікуди не подітись від недоспаних ночей, прорізуванню зубчиків та потребі немовляти мати близький контакт з мамою і бути на ручках.  

Ми допоможемо Тобі не здатись, а подолати цей квест! :)

У нас Ти можеш взяти в оренду чи купити нові  правильні ергономічні переноски (рюкзаки, адапти, май слінги, шарфи та багато іншого) для малюків З НАРОДЖЕННЯ і до 3 років, а також одяг та супутні товари.

 

І поки малюк у слінгу мама зможе займатись своїми справами. У слінгу можна сходити в магазин або в поліклініку і не думати, як подолати візком відсутність ліфта, пандусів, високі сходинки чи інші перешкоди.

 

Слінг замінить Тобі руки і додасть вільного часу, якого так бракує сучасним батькам.

Приїжджайте в наш шоу-рум в центрі Львова, щоб підібрати слінг, який буде найбільш зручним для вас та отримати безкоштовну консультацію по слінгоносінню. Якщо ж немає можливості підібрати – не проблема! Ми допоможемо Вам зробити це в онлайн режимі.

Час роботи шоу-руму за домовленістю з менеджером, тож, необхідно зателефонувати 0673703672  перед приїздом і домовитись про зручний для вас час.

МОЯ ІСТОРІЯ

Я Оксана Радомська і я розповім вам трішки про те, як виникла ідея у створенні проекту "Біля серця".

Коли у мене народилась друга дитина, почались складності у мобільності - садок старшенького знаходився на 4-му поверсі без ліфта.. Деколи я не могла вчасно приготувати сину їсти, так як малявка була ще та цицолюбка і не відпускала мене..

І я почала шукати вирішення цих проблем і знайшла слінги :)

Звісно, як у кожної мами-початківця, у мене в голові було купа якщо:

якщо не схоче сидіти, якщо не зможу намотати ті 5 метрів тканини, якщо нашкоджу, якщо не зможу вийняти і ще купа усякого...
Та я змогла подолати ці побоювання, взявши слінг в оренду, та проконсультувавшись з нашим львівським слінгоконсультантом Наталею Орел. І слінги стали не просто моїми помічниками, я ще й закохалась у них.

Я розповідала подругам та давала покористуватись щось зі своєї колекції.

Дівчата з цікавістю пробували, та кожна мала такі ж питання та побоювання, як і я на початку свого слінгошляху.
І я зрозуміла, що хочу допомогти матусям у подоланні тої непевності... і так 16 січня 2018р з'явилась сторінка у фейсбуці Біля серця / Оренда та продаж слінгів. Консультації 

і тепер у Львові є куди прийти за порадою та обрати саме те, в чому буде комфортно, спробувати, взявши в оренду, чи придбати новенький слінг. Також можна пройти консультацію-навчання по мотанню шарфів у найдосвідченішого консультанта міста Наталі Орел.

Чекаю вас у гості, ми допоможемо вам у цьому нелегкому, але такому прекрасному  дарі жінки - бути мамою і ви зможете носити свого малюка біля серця :)

Адреса: Львів, вул. Івасюка, 8

Час роботи: по домовленості. 0673703672